Łukasz Zastępski

Jestem certyfikowanym masażystą, który zamierza nadal się doskonalić.
Chętnie uzupełniam wiedzę w zakresie różnych technik masażu uważając jednocześnie, że należy wspierać swoje działania technologią, która niejednokrotnie przyspiesza osiąganie oczekiwanych efektów.
Dla tego też prócz różnego rodzaju masażu stawiam na takie zabiegi jak tlenoterapia czy presoterapia. W przyszłości mam nadzieję rozwijać działalność także pozyskując nowe technologie i urządzenia dla komfortu i zdrowia klientów.

Co więcej o mnie?

Niektórzy twierdzą, że potrafię rozmawiać z ludźmi, dzięki czemu masaże nie powinny być nudne. Zresztą, w gabinecie masażu można poznać mnóstwo interesujących osób.
Jestem ciekawy świata, więc rzeczywiście chętnie rozmawiam z klientami. Jeśli więc dodatkowo rozluźni Cię rozmowa, to porozmawiamy, ale jeśli chcesz po prostu cieszyć się komfortem relaksującego masażu, możemy swobodnie pomilczeć.
Poza tym dużo czytam, szukam informacji o nowych technologiach, śpiewam w zespole Namuzowani i trenuję goalball w drużynie WBR Groundhogs Kraków.
Czas pandemii natomiast przyniósł mi kolejną ścieżkę rozwoju dla mnie i dla HP Punkt zdrowia, czyli E-sport osób niewidomych, który wraz ze stowarzyszeniem „Razem przeciw wykluczeniu” tworzymy w sumie od podstaw.
Klientów często pytam o ich zainteresowania, ponieważ osobiście uważam, że każdy w życiu powinien mieć 3 pasje, aby w razie nieoczekiwanych zdarzeń zawsze mógł się w czymś realizować.
Motto życiowe? Człowiek inteligentny nigdy się nie nudzi!
Motto firmowe? Rób drugiemu, co tobie jest miłe 🙂