W odróżnieniu od masażu klasycznego relaksacyjny charakteryzuje się przede wszystkim nieco mniejszym użyciem siły przez masażystę. Głównym celem zabiegów relaksacyjnych jest rozluźnienie na poziomie fizycznym i psychicznym, dlatego wykonywane ruchy są powolne, spokojne, płynne, polegając przede wszystkim na ugniataniu, rozcieraniu czy głaskaniu. Choć masaż relaksacyjny czerpie z technik masażu klasycznego, kluczowym aspektem jest tutaj atmosfera oraz komfort osoby masowanej. W związku z tym bardzo często, aby uzyskać lepszy efekt odprężenia w czasie masażu relaksacyjnego, stosuje się olejki eteryczne, gorące kamienie, spokojną muzykę czy też specjalne oliwki bądź balsamy do ciała. Chcesz przekonać się na własnej skórze, w jaki sposób przebiega masaż relaksacyjny? Odwiedź gabinet HP Punkt zdrowia już dziś!

Rozluźniający masaż dla każdego

Zamieszkujesz Kraków bądź okolice? Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty. Masaż relaksacyjny to zabieg absolutnie dla każdego, nie ważne więc, czy potrzebny jest masaż męski, damski czy dziecięcy. Za każdym razem masaż wykonywany jest z należytą starannością oraz z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Moja firma hołduje zasadzie „Czyń drugiemu co tobie jest miłe”, dla tego też gwarantuje niezapomniane doznania — całkowite rozluźnienie mięśni oraz błogi relaks, który pozwoli Ci, choć na chwilę uciec od trosk życia codziennego.

Dobroczynne właściwości masażu relaksacyjnego

Nie da się ukryć, że terapia manualna jak nic innego potrafi skutecznie oddziaływać na napięte tkanki mięśniowe. Profesjonalny masażysta z łatwością wyczuje, które grupy mięśni mogą być prawdopodobną przyczyną odczuwanego dyskomfortu i zajmie się ich dogłębnym rozluźnieniem. Wydaje Ci się, że masaż relaksacyjny nie jest dla Ciebie? Wiedz, że długotrwały stan podwyższonego napięcia nerwowo-mięśniowego jest silnie powiązany z uczuciem zmęczenia, brakiem energii czy też trudnościami z koncentracją. Borykasz się z którymś z tych problemów? Spróbuj masażu relaksacyjnego w gabinecie HP Punkt zdrowia, a z pewnością poczujesz różnicę. Dodatkowo warto nadmienić, iż często masaż zalecany jest jako dopełnienie różnego rodzaju terapii. Po zabiegu, a nierzadko i w trakcie jego trwania możesz poczuć ogromną ulgę związaną z rozluźnieniem tkanek spiętych przez nadmiar stresu.

Masaż relaksacyjny w ofercie HP Punkt zdrowia

Wszystkich mieszkańców oraz osoby odwiedzające Kraków zachęcamy do skorzystania z przygotowanej oferty. Oprócz konkretnych usług możesz zakupić u nas również voucher na masaż relaksacyjny, który z pewnością okaże się świetnym prezentem dla bliskiej osoby. Chciałbyś zadbać lepiej o swoje zdrowie? Jesteś miłośnikiem zabiegów odnowy biologicznej? Być może zainteresuje Cię także tlenoterapia w komorze hiperbarycznej.

A może problem leży głębiej i trzeba więcej niż jednego zabiegu? W takich sytuacjach polecamy pakiety zabiegów masażu relaksacyjnego, dzięki którym możesz zaoszczędzić. Ciekawym rozwiązaniem może być także oferta subskrypcyjna, która daje Ci możliwość skorzystania raz lub dwa razy w tygodniu z wybranego zabiegu.

Zapraszamy do kontaktu!